Ozone Silver&Gold

  • The lagest option:
  • 2 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι
  • 1 υπνοδωμάτιο

Το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold Βουδαπέστη βρίσκεται 1 χλμ. από τον Λόφο και το Άγαλμα Γκέλερτ και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Nyugati, ο οποίος είναι σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.

Το διαμέρισμα απέχει 350 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Bajcsy-Zsilinszky Street και σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από τον Ζωολογικό και Βοτανικό Κήπο της Βουδαπέστης. Οι επισκέπτες θα βρουν εύκολα την Ουγγρική Κρατική Όπερα που απέχει 750 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στην Αλυσιδωτή γέφυρα που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1,1 χλμ. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Hercegprimas utca βρίσκεται σε απόσταση 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ozone Silver&Gold Βουδαπέστη
Elias Cosy Apartment For 4 People In The Heart Of Budapest Free Coffee
Τιμή μόνο για κινητά

Elias Cosy Apartment For 4 People In The Heart Of Budapest Free Coffee

10
Εξαιρετικό 3 σχόλια
48 μ από το κατάλυμα
Little Americas Florida
Τιμή μόνο για κινητά

Little Americas Florida

7.3
Καλό 41 σχόλια
112 μ από το κατάλυμα
USD 71 USD 64
ανά νύχτα
Zonaflat - Longtermrent- Opera
Τιμή μόνο για κινητά

Zonaflat - Longtermrent- Opera

131 μ από το κατάλυμα
USD 70 USD 63
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold;
      Το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold βρίσκεται κοντά σε Μεγάλη Συναγωγή.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold περιλαμβάνουν Σπίτι του Τρόμου, Προμαχώνας των Ψαράδων καθώς και Λουτρά και Σπα Gellert.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Ozone Silver&Gold κοστίζει 132€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν New York Cafe και Trófea Downtown και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ozone Silver&Gold Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο